Aktualitet

Shoqërohen në Polici dy persona të përfshirë në ngjarjen e Mamurrasit

Shoqërohen në Polici dy persona të përfshirë në

Efektivët e forcave “Shqiponja” kanë shoqëruar pak minuta më parë dy persona në Polici nga ambientet e Spitalit të Traumës, që kanë qenë të përfshirë në ngjarjen e Mamurrasit ku disa individë të afërm të ish-deputetit Mhill Fufi janë përfshirë në një konflikt me armë zjarri me punonjës të policisë.

Dy të shoqëruarit janë Alfred Prenga dhe Gjon Fufi.

Tiranapost.al