Aktualitet

Sali Berisha dhe dhëndri Malltezi shfaqen në një intervistë për Rai 3

Sali Berisha dhe dhëndri Malltezi shfaqen në një intervistë

Sali Berisha dhe dhëndri i tij Jamarbër Malltezi, të dy në arrest shtëpie për ëështjen Partizani kanë dhënë një intervistë për televizionin italian Rai 3.

Në një video të shkurtër shfaqen në shtëpi, me gazetarin dhe kamerat e Rai 3.


Kjo video është një spot i ntervistës në të cilën Berisha vijon me akuzat e tij ndaj Ramës duke e quajtur arrestimin e tij, politik.

Intervista është dhënë në programin investigativ “Report”.