Aktualitet

Pamje/ Ja si do të duket Ura e Madhe e Kukësit mbi lumin Drin

Pamje/ Ja si do të duket Ura e Madhe e Kukësit mbi lumin Drin

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e Urës së Madhe të Kukësit mbi lumin Drin.

Rama shprehet se projekti që aq shumë u diskutua tashmë është realitet dhe se puna po përfundon. Kreu i qeverisë shprehet se duhet të jemi krenarë me Shqipërinë.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Ura e Madhe e Kukësit mbi Drin😍

#KrenarpërShqipërinë❤️🦅

#VetëmPërpara➡️🇪🇺