Aktualitet

Militanti i PD thotë se e hoqën nga puna Rama dhe Veliaj, por viti tregon se ishte Basha

Militanti i PD thotë se e hoqën nga puna Rama dhe Veliaj, por viti

Edhe pse për Berishën është tashmë armik, sidoqoftë takimet me militantë të PD janë pjesë e përleshjes për të ngritur moralin dhe nxitur rebelizmin. Gjatë një komunikimi sot me disa të larguar nga puna, një militant dëgjohet teksa i thotë Berishës se është hequr nga puna në vitin 2014 nga Rama e Veliaj, ky i fundit kryetar Bashkie. Në fakt Erion Veliaj është zgjedhur në 2015 dhe me një llogari të thjeshtë i bie që të jetë hequr nga të vetët.

Ndiqni të plotë videon kur qytetari flet: