Aktualitet

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Lezhë

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Lezhë

Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor në Lezhë. Viktima është identifikuar si Ndue Sokoli. Policia njofton se drejtuesi i mjetit ka braktisur makinën dhe është larguar nga venfi i ngjarjes. Mediat raportojnë se viktima ka ndërruar jetë në Spital.

Policia po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit.

tiranapost.al