Aktualitet

Aksident i katërfishtë në Rrugën e Elbasanit, 3 persona të lënduar

Aksident i katërfishtë në Rrugën e Elbasanit, 3 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Elbasanit.

Në këtë aksident janë përfshirë 4 automjete, ndërsa raportohet se kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Burime zyrtare të Policisë thanë se aksidenti ndodhi pranë Pallatit të Brigadave në afërsi të një lokali.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të sqaruar rrethanat e aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.05.2023, rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.