Aktualitet

Foto/ Moti me diell nxjerr pushuesit e parë në bregdet

Foto/ Moti me diell nxjerr pushuesit e parë në bregdet

Përmirësimi i kushteve të motit me temperatura tipike të pranverës ka bërë që disa qytetarë, kryesisht ata të qyteteve bregdetare të kalojnë fundjavën duke marrë rrezet e diellit në plazh.

Në fotot e publikuara, shihen qytetarë pranë bregdetit të Malit të Robit të cilët po pushojnë, disa prej tyre kanë guxuar të bëjnë dhe not.

Foto/ Moti me diell nxjerr pushuesit e parë në bregdet

Foto/ Moti me diell nxjerr pushuesit e parë në bregdet

Foto/ Moti me diell nxjerr pushuesit e parë në bregdet

Ndërkaq, vetëm dy javë më parë vendi u përfshi nga temperatura nën minus dhe nga reshjet e dëborës.

*Tiranapost.al.