Kronikë e zezë

E moshuara hidhet nga kati i tretë i pallatit në Tiranë, ndërron jetë

E moshuara hidhet nga kati i tretë i pallatit në Tiranë,

Një e moshuar është hedhur nga kati i tretë i pallatit në rrugën “Shyqyri Ishmi” pranë Xhamisë së Tabakëve.

Ngjarja e rëndë nga e cila 85 vjeçarja humbi jetën ndodhi rreth orës 05:00 të mëngjesit.

Grupi hetimor i Policisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.