Aktualitet

Covidi i merr jetën 22-vjeçares nga Kolonja

Covidi i merr jetën 22-vjeçares nga Kolonja

Koronavirusi i ka marrë jetën një 22-vjeçareje nga Kolonja. Euxhena Jorgji kishte rreth një muaj që ishte shtruar në spitalin Infektiv dhe prej një jave ishte intubuar.

Covidi i merr jetën 22-vjeçares nga Kolonja

Mësohe se ajo ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Jorgji studionte në Tiranë për Financë dhe kishte sëmundje bashkëshoqëruese.

Mësohet se ajo vuante nga një sëmundje në kocka, por nuk dihet nëse kjo ka ndikuar në këtë fatalitet.