Aktualitet

Bee Kids, një video me mamat dhe bebet për 8 Marsin

Bee Kids, një video me mamat dhe bebet për 8 Marsin

Në Ditën Ndërkombëtare të Nënës, gjyshes, vajzës dhe gruas, 'Bee Kid's ka gjetur një mënyrë inovative për të përcjellë mesazhe dashamirëse. Në videon e postuar përmes Zoom, Bee Kids u jep zë nënave të reja, vajzave dhe grave të cilat flasin për vështirësitë por dhe forcën për të ecur përpara. Dhe një mesazh nga stafi i Bee Kids, për ju që sapo jeni diplomuar dhe jeni në hapat e karrierës, apo ju që sapo jeni bërë nëna dhe ju presin një mal me të panjohura por edhe me emocione të reja.

Bee ka një mesazh për Ty!

Ty, që je një vajzë e re dhe mundësitë në jetë i ke pafund.
Ty, që je një grua e sapo diplomuar dhe je një hapat e para të karrierës tënde.
Ty, që sapo u bëre një nënë e re dhe të pret një mal me të panjohura por dhe me emocione të reja.
Ty, që po bëhesh nënë për herë të dytë, që ja ke marrë dorën me të parin, po prapë dhe i dyti do impenjimin e duhur.
Ty, gjyshen tonë të dashur, që dhuron vetëm dashuri dhe ke aq shumë histori për të treguar.
Bee, të do TY!
Gëzuar 8 Marsin, Ditën Ndërkombëtare të Gruas!

Bee Kids është rrjeti i dyqaneve ndër më të njohurit në Tiranë, me produkte cilësore dhe inovative si dhe veshje për fëmijët. Mund të porosisësh edhe Online në çdo qytet shqiptar dhe jashtë vendit, nga shtëpia, mjafton një kompjuter para! Dyqanin fizik mund ta gjeni në Dyqani i Rrugën Brigada VIII, Bllok.

*Tiranapost.al.

View this post on Instagram

A post shared by Bee Kids Store (@beekids.al)