Aktualitet

Ambasadori britanik takim me Dumanin në SPAK

Ambasadori britanik takim me Dumanin në SPAK

Ambasadori britanik Alastair King-Smith, është paraqitur ditën e sotme në SPAK, ku është takuar me Altin Dumanin.


Mediat raportojnë se temat kryesore e takimit janë hetimet pasurore dhe grupet e narko-trafikut shqiptar BE-Britani e Madhe.