Aktualitet

Aksident me vdekje në Kukës

Aksident me vdekje në Kukës

Një 37-vjeçar ka humbur jetën pasi ka humbur kontrollit e kamionçinës në Kukës. Policia njofton se viktima me iniciale D. D. ishte banues në fshatin Arrën në Kukës.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 16:50, njoftohemi se në fshatin Arrën, shtetasi D. D., 37 vjeç, banues në fshatin Arrën, duke drejtuar automjeti tip "Kamionçinë", ka humbur kontrollin e automjetin dhe ka dal nga rruga, dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit", njofton Policia.

Tiranapost.al.Z.B