Aktualitet

Tërmet në vend, ku ishte epiqendra

Tërmet në vend, ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në vend

Nga raportimet e para mësohet se lëkundjet ishin me magnitudë 4,7 dhe epiqendra e tërmetit ishte 12 km nga qyteti i Pukës.

Tërmet në vend, ku ishte epiqendra

Sipas EMSC, thellësia ishte 10 km.

Deri më tani nuk ka raportime për të lënduar dhe dëme të mëdha materiale.

Tiranapost.al