• Shqip
 • English
 • E enjte, 12 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Zbulohet shkaku që çoi drejt vdekjes motrën e ish-këngëtarit të ‘One Direction’


  Një përzierje e kokainës, pilulave kundër ankthit dhe qetësuesve të dhimbjes i mori jetën Felicite Tomlinson, motrës së ish-këngëtarit të “One Direction” Louis. Ajo pësoi infarkt si pasojë e marrjes së gjithë këtyre medikamenteve dhe drogërave së bashku.

  The family were devastated after the death of their mother Johannah from leukaemia in 2016
  Louis me të ëmën, foto nga Google

  Felicite u gjend pajetë në shtëpinë e saj nga shoqja e shkollës.

  Për Louis humbja e motrës ishte goditje e rëndë pas vdekjes së të ëmës në 2016-ën si pasojë e leuçemisë.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post