• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Kronikë e zezë Të gjitha

  Shoku i dy vëllezërve Kusi zbulon të vërtetën e vrasjes në polici


  E kanë vrarë pse pikonte kondicioneri, një sherr banal që ka kushtuar jetën e 26 vjeçarit teksa punonte më një vilë tek Muslym Shyri, dy djemtë e shtëpisë janë nervozuar dhe kanë qëlluar me armë drejt tij. Historia u zbulua nga shoku i vëllezërve të cilët për shkak të së shkuarës kriminale i kanë kërkuar mikut të tyre të merrte përsipër fajin. Ky i fundit s’ka pranuar dhe ka rrëfyer çdo gjë në polici. Aktualisht është arrestuar babai i vëllezërve. Dy vëllezërit Albano dhe Griseldo Kusi janë shpallur në kërkim nuk dihet ku po fshhen, foto të tyre nuk janë publikuar. / Tiranapost.al. E.B

  E qëlluan djemtë e vilës ku po instalonte kondicionerin, 26 vjeçari Indrit Çela ndahet nga jeta në spital

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post