• Shqip
 • English
 • E enjte, 21 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Vritet në derën e shtëpisë babai i tre fëmijëve në Dukagjin


  Ekzekutohet në derën e shtëpisë një 43-vjeçar në fshat të Dukagjinit. Viktima është Gjergj Krygja, baba i tre fëmijëve, ndërsa ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 11:40 në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, Shkodër.

  Dyshimet e para janë se vrasja ndodhi për një konflikt të mundshëm për shfrytëzimin e pyjeve, për të prerë drunj.

  Krygja jetonte në Shkodër, por ndodhej në shtëpinë në fshat pasi kishte shkuar për të mbledhur zahiretë e dimrit.

  Policia ka nisur hetimet për të zbuluar motivet dhe autorët e vrasjes./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post