• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Kronikë e zezë Të gjitha

  Vrasja për kondicionerin që pikonte! Dorëzohet vetë në polici një nga vëllezërit Kusi


  Griseldo Kusi, një prej vëllezërve të akuzuar për vrasjen e teknikut të kondicionerit Indrit Çelaj është vetëdorëzuar në policinë e Tiranës. Mësohet se pas kontrolleve të vazhdueshme nga policia për të gjetur dy vëllezërit, njëri prej tyre vendosi të vetëdorëzohej, por në praninë e avokatit mbrojtës.

  Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi me datë 22 gusht. Indrit Çelaj po punonte që të rregullonte sistemin e ajrit të kondicionuar në vilën e vëllezërve Kusi, Griseldo dhe Albano, por në debat e sipër, për shkak se kondicioneri pikonte, një nga vëllezërit e qëlloi me plumb në kokë.

  Indrit Çelaj

  Ngjarja ndodhi në vilën e tyre në rrugën Muhabet Gjollesha tek Myslym Shyri.  Pritet që policia të zbulojë më shumë detaje, ndërsa Griseldo do përballet me akuzat për vrasje./ Tiranapost.al. E.B

  Image result for Griseldo Kusi

  Albano dhe Griseldo Kusi

  Babai i 26-vjeçarit të vrarë te Myslym Shyri rrëfen momentin kur mësoi lajmin dhe takimin e fundit me djalin

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post