• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  Vitesse fiton Kupën e Hollandës, Rashica jep asist


  Vitesee ka fituar Kupën e Hollandës teksa ka mundur në finale Az Alkmaar 2-0.

  Ky ishte trofeu i parë në Kupën e Hollandës në historinë e këtij klubi dhe protagonist ishte edhe Milot Rashica me një asist në golin e parë.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690