• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Vit i ri, lidhje e vjetër. Gigi Hadid dhe Zayn Malik në krahët e njëri-tjetrit


  Një vit pas ndarjes së bujshme e kushedi sa zemrave të thyera, veç zemrave të tyre, Gigi Hadid dhe Zayn Malik u ribashkuan. Në fillim dolën thashethemet për një rikthim dhe pastaj fotot që e vërtetonin.

  Birthday boy: Gigi Hadid sported an avant-garde look in black Sunday as she stepped out for boyfriend Zayn Malik's 27th birthday in New York City after rekindling their romance
  Gigi Hadid dhe Zayn Malik

  Krah për krahu, u fotografuan në festën e ditëlindjes së tij të 27-të.

  Ata u lidhën për herë të parë në 2015-ën dhe që nga ajo kohë kanë pasur ulje-ngritjet e tyre.

  Sipas një burimi për E! News, ata u ribashkuan pak para festave të fundvitit. Thuhet se ishte Zayn që i kërkoi dhe një mundësi, dhe ajo ia dha.

  *Ky post u përshtat nga Just Jared dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post