• Shqip
 • English
 • E enjte, 21 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Vilma Masha zbulon gjininë e bebit, pa set fotosh e pa ‘baby shower’


  Vilma Masha nuk ka zgjedhur as festën Baby Shower dhe as ndonjë set fotosh profesionale për të zbuluar gjininë e fëmijës së saj.

  Postimi i Vilmës në Story

  Ajo ka falenderuar një nga dyqanet në Tiranë që i ka bërë një dhuratë për të treguar se po pret një vajzë. Një badi i bardhë dhe një fustan rozë me fjongo, s`ka si të jetë tjetër veçse për vajza.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post