• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Viktima u gjet i hedhur në rrugë, policia dyshon se e kanë vrarë


  Policia jep detaje për 34-vjeçarin Kreshnik Dashaj që u gjet i pajetë në rrugë pranë shtëpisë së tij ditën e sotme, në lagjen ‘Kushtrimi’ në Vlorë. Sipas uniformave blu, në trupin e viktimës janë dalluar shenja gjaku në kokë dhe shpatull.

  Ndërsa konfirmohet se plaga në shpatull e shkaktuar nga një armë zjarri i ka marrë jetën të riut. 34-vjeçari punonte në një firmë këpucësh në qytetin e Vlorës dhe nga ana e policisë nuk njihej si person me precedent penal.

  Aktualisht vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjen dhe gjetjen e autorit të saj./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post