• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Video/Me batuta dhe humor, Rama i thotë me emra të gjithë kadrinjtë e kazanit


  Në intervistën e fundit te Çani, Rama tregoi se kush janë kadrinjtë e gazetarisë shqiptare. Ai u pyet me foto për disa prej tyre dhe Rama quajti kadri:

  Andi Bejtja – S’mund të jetë, por ha e pi me ta

  Andi Bushati – Kadri i Kadrive

  Arjan Curri – Nuk e njoh

  Andi Tela- Nuk është Kadri

  Arjan Vasjari – Jo kadri

  Arlind Qorri – Po

  Armand Shkullaku – Kam dyzim shumë të madh, me njëri sy më duket, me tjetrin jo

  Artan Fuga – Jam në konflikt interesi nuk flas dot, është xhaxha i Endrit

  Artur Zheji – Artur Kardiu, ka një mbiemër që nuk e mbajti dot

  Artan Hoxha – Ka kohë që se kam parë

  Baton Haxhiu – S’ka lidhje fare

  Ben Blushi – Mund ti thuash shumë gjëra, por kurrë Kadri

  Berat Buzhala – Ky është… edhe Kadri edhe bukëshkalë

  Beasrt Kadia – S’ka lidhje me Kadriun

  Bendi Fevziu – Jo, ky është mikpritësi i të gjithë Kadrinjve. Bëhet Kadri kur i mirëpret ata, behët kundër kur si ka aty, por në fund ia del që të mos jetë Kadri

  Çim Peka – Qim Kadriu

  Dritan Hila – Kadri

  Eni Vasili- Jo Kadrie

  Erl Murati- Mund ta lëmë seen?!

  Fari Balliu- Ky fyen dhe kadriun, shikoje çfarë fytyre ka, mbanë përgjegjësi për atë

  Fatos Lubonja – Total Kadri

  Henri Çili – Jo

  Ilir Babaramo- Jo

  Ilva Tare- Jo

  Lorenc Vangjeli – ka një lloj Kadriu që merr çehren e atmosferës… Jo s’është

  Mentor Nazarko – Jo

  Mero Baze – Jo

  Muç Nano- Jo

  Preç Zogaj – Jo

  Robert Rakipllari- Ky është Zoti Kadri. Pra ka një lloj zotrilliku në kadrizmin e vet.

  Rudina Xhunga – Nuk ika lidhje

  Shpëtim Nazarko – Jo

  Skender Minxhozi – Jo

  Sokol Balla – Jo

  Ylli Rakipi- Ouo, çi ke këto, shikoje si shef… Ky është Ylli Kadriu

  Arjan Çani- jo mo, s’bëhett llaf, nuk je Kadri.

  Fitim Zekthi – Jo, nuk më është shfaqur gjëkundi

  Edi Rama – Anti Kadri.