• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Botë Të gjitha

  Videoja që po xhiron rrjetin. Ja si 18-vjeçari tenton të arratiset nga salla e gjyqit


  Bëhet fjalë për një adoleshent rus të moshës 18 vjeç me emrin Leonid Greyse i cili akuzohet për vrasjen e motrës së tij. Në seancën e gjyqit, i gjendur brenda kafazit së të akuzuarit, ai tentoi të arratiset. Arriti të ngjitej lart, por një nga policët e kapi tek këmbët duke e zbritur më pas poshtë.

  Image result for Murder accused tries to escape from Moscow court through ceiling
  Videoja që është bërë virale, është postuar fillimisht në Lifenews, një faqe interneti nga Rusia. Greyser akuzohet se ka goditur me thikë motrën e tij, por dyshimet janë se ishte nën ndikimin e ilaçeve të forta, që janë gjetur në vendin e ngjarjes. /The Guardian/ Tiranapost.al 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post