Zoran Zaev flet për përgjimet: Ishte lojë e komedianëve rusë, nuk dorëhiqem

“E pranoj se jam viktimë e transparencës dhe disponimit tim të vazhdueshëm ndaj të gjithëve”. Kështu deklaroi kryeministri i Maqedonisë … Vazhdoni me leximin e Zoran Zaev flet për përgjimet: Ishte lojë e komedianëve rusë, nuk dorëhiqem