• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Xhensilës i ra pika kur pa ç`bën Besi për lodrat e Ajkës


  Një video që Besi ka marrë nga kamerat e sigurisë së një lavazhi makinash, është prova se ç`bën ai për një lodër të Ajkës. Diçka ra nga bagazhi i makinës dhe ai nxitoi për ta marrë, por dyshemeja e lagur bëri që të rrëzohej keq.

  “Kur bien lodrat e Ajkës nga makina edhe baba do me i kap si futbollist”, shkruan Besi, ndërkohë që Xhensila komenton më poshtë duke shkruar: “Mraft pika”.

  Postimi i Besit në Instagram

   

  Dhe situata nuk ka qenë kaq për të qeshur sa duket. Besi sqaron më poshtë: “E bukura është që kur çohesh bën sikur nuk të dhemb gjë, pastaj kupton që je thy fare”.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]