• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 18 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Xhensila zbraz çantën dhe s’e merrni me mend se ç’ka brenda saj


  E keni parasysh atë çantën e madhe Dior? Një të tillë e kanë shumë vajza të tjera të showbizit, sidomos ato që udhëtojnë shumë ose që kanë fëmijë të vogël. E ka një edhe Xhensila që e zbrazi sot në një video në Instastory dhe zbuloi se brenda saj ka gjithçka, veç gjërave të saj.

  Krem, letra të lagura, fjongo flokësh, kanotierë, të gjitha të Ajkës. Kërkoi e kërkoi për një buzëkur brenda saj, por më kot. Nuk e gjeti.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Që ta kesh edhe ti këtë çantë duhet të punosh gjysmë viti

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690