• Shqip
 • English
 • E shtunë, 20 Prill 2019
 • Shqip
 • English
 • Anti-8 Marsi 2 – Video Editorial Mira Kazhani

  8:10:50 am - 08/03/2019

  4 ide festive veshjesh larg zakoneve

  8:41:15 pm - 24/12/2018

  Vajzat që i paragjykojmë aq shumë, vishen më bukur se blogeret

  6:52:08 pm - 28/07/2018

  Ku ta gjej fustanin që më ngeli në mendje nga filmi “Pretty woman”

  1:46:05 pm - 06/06/2018

  Mos u nxito, mos u gabo… nga stili i Anita Bitrit mëso

  2:04:52 pm - 18/04/2018

  Editoret e modës së Vogue na zbulojnë sekretet e gardërobës personale

  1:06:08 pm - 27/03/2018

  Gardëroba klasike e Miranda Kerr

  5:33:57 pm - 13/03/2018

  Anti-8 Marsi

  8:43:40 am - 08/03/2018

  Mjeku i familjes

  12:53:04 pm - 16/12/2017

  Pastrojmë Beratin që duam

  9:38:43 am - 15/12/2017

  Me apo pa makeup për festa?

  12:05:57 pm - 11/12/2017

  Vaçe Zela – Moj e bukura Shqipëri

  10:56:01 am - 28/11/2017

  Kënga e së shtunës / Rrjedhin mëngjeset

  12:40:02 pm - 25/11/2017

  Kenge nga Aleksander Lalo

  6:27:25 pm - 24/11/2017

  Armina ka diçka të papërballueshme për të na thënë

  11:23:13 pm - 28/10/2017

  Avniu, endacaku nga Elbasani që tregon pse nuk zbatohet Vetingu

  10:49:15 am - 07/10/2017

  Video/ Kazuo Ishiguro fiton Nobelin në Letërsi

  1:14:39 pm - 05/10/2017

  Serial i ri grek, që do t’ju shijojë si një gotë “Brusko”

  7:02:01 pm - 29/09/2017

  Ky është autori që fshihet pas grupit “Rit Folk” dhe që sot dikush na e riktheu me një foto

  9:58:31 pm - 24/09/2017

  Emma Stone ka pësuar një krizë të fortë paniku dhe faji është i …Donald Trump

  3:25:46 pm - 21/09/2017