• Shqip
 • English
 • E diel, 15 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Vallëzimin e Xhesika Berberit me të atin duhet ta shohin të gjitha gocat e babit


  Sepse vetëm kur je përjetësisht goca e babit, siç janë në përgjithësi të gjitha vajzat, ke një feeling të tillë si ky kërcim krejt spontan i modeles Xhesika Berberin me të atin.

  Ai i brezit kur kërcehej veç fokstrot, i përshtat lëvizjet me kohën moderne dhe ajo e lindur më vitet ’90, ka mësuar dyshe-dyshen e famshme të dasmave e mbrëmjeve muzikore të dikurshme dhe i kordinon lëvizjet me të atin si ta kishin bërë me fjalë.

  Përfundimi, një copëz vallëzimi babë e bijë që i sjell ndër mend secilës prej nesh princin e përjetshëm të jetës së vet, babin./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post