• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Sport Të gjitha

  Video/ Tifozët e bënë një dush të mirë pak para ndeshjes


  Mbase nuk është dhe aq për të qeshur për tifozët që u njomën në këtë ditë nëntori, por gjëra që ndodhin janë dhe nuk janë as tragjike. Impianti i vaditjes së fushës së stadiumit ka pësuar një defekt. Përveç funksionit të tij primar, vaditjes së fushës para ndeshjes, ka lagur dhe pak tifozët. Video u bë virale në rrjet.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post