• Shqip
 • English
 • E diel, 8 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Beauty talks me Estelën Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Tek Eva Dibra, make-up artistja e natyralitetit


  Eva Dibra shquhet për stilin e saj natyral dhe kësaj here do sjellë një look të freskët që përshtatet me stinën. Një propozim i thjeshtë të cilin mund ta aplikojmë secila nga ne dhe të ndihemi vetvetja. Do të ketë dhe një sekret për dasmën e Orindës të cilën vetëm makeup artistja e saj mund ta zbulojë.

  Produktet që u përdorën

  Laura Mercier Foundation Primer

  Giorgio Armani Silk Foundation spf 15

  Charlotte Tilbury highlighter

  Rihanna Palette

  Mac Palette

  *Prodhim autentik i post.tirana në bashkëpunim me blogeren Estela Ujka & Aldi Karaj

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post