• Shqip
 • English
 • E premte, 23 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Video/ Sonte ishte radha e Arbanës të bëhej e lumtur: Surprizë gjyshi dhe gjyshja


  Për muaj me radhë Arbana Osmani ka emocionuar dhe ka bërë të përloten shumë njerëz të panjohur dhe të njohur. Por sot ishte radha e saj që të lumturohej!

  Stafi i “Dua të të bëj të lumtur” kishte përgatitur një surprizë për moderatoren, një video me një rrëfim nga gjyshi dhe gjyshja e saj, të cilët më pas u shfaqën në studion e emisionit.

  Arbana nuk mbajti dot gëzimin, ndërsa sytë i shkëlqenin prej lumturisë apo edhe lotëve.

  Të dy nisën të tregonin dashurinë e tyre për Arbanën, teksa ndanë momente nga jeta personale me moderatoren, ku nuk munguan as falenderimet për të./ Tiranapost.al