• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kosova Të gjitha

  VIDEO/ Sherr me grushta dhe karrige mes anëtarëve të LDK-së


  Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në Vushtrri, teksa Lidhja Demokratike e Kosovës zhvillonte procesin e brendshëm zgjedhor.

  Ndonëse pritej që procesi zgjedhor të ishte i qetë, situata është paraqitur kerjt ndryshe, pasi sipas mediave kosovare, në qytetet e Ferizajt, Prishtinës, Mitrovicës, Vitisë, ka pasur probleme.

  Por ngjarja më e rëndë është regjistruar në qytetin e Vushtrrisë ku anëtarët e LDK-së janë konfliktuar me njëri-tjetrin me grushta e karrige. /Tiranapost.al/

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]