• Shqip
 • English
 • E hënë, 14 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Video seksuale që arrestoi shefin e policisë në Malësinë e Madhe


  Një efektiv policie ka përfunduar në pranga, pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë 15-vjeçare. Sipas informacionit zyrtar, i arrestuari është shefi i policisë në zonën Grumiere në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti.

  Ka qenë nëna e 15-vjeçares, e cila ka bërë denoncimin. Sipas saj, shefi i policisë Gruemirë  ka marrë në makinë vajzën dhe ka kryer akte të turpshme.

  Ndërkohë portali newsbomb ka publikuar edhe një video, ku shihet efektivi i policisë teksa kryen akte të turpshme para kameras. Nuk dihet nëse kjo video lidhet me 15 vjeçaren apo me ndonjë person tjetër, por sipas nënës së vajzës, biseda erotike është zhvilluar me 15-vjeçaren./Tiranapost/A.C

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690