KryesorePolitikëTe gjitha

VIDEO| Parlamenti nuk u deh sot! Ja disa nga ofendimet më të rënda në historinë e tij


Sherri mes mazhorancës dhe opozitës në Kuvend këtë të enjte nisi për një pretendim të demokratëve se Rama ka fyer pa mikrofon Sali Berishën me frazën “ti je i rrjedhur” teksa po fliste për ligjin mbi minoritetet.


Vetë Edi Rama tha për gazetarët se sharja nëpër dhëmbë për Berishën i doli nga shpirti. Por ky nuk është rasti i vetëm. Ja disa nga ofendimet më të rënda në historinë e Parlamentit. /g.f/tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *