• Shqip
 • English
 • E diel, 8 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Beauty talks me Estelën Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Një makeup artiste nga New York-u, për të na mësuar të bëhemi si J.Lo


  Kësaj radhe Estela Beauty Talk takoi make up artisten e vipave në New York, shqiptaren Vjosa Pacuku që është dhe themeluese e brandit “Duart” të qerpikëve fallco. Vjosa ka ardhur në Shqipëri të realizojë Masterclass-in e saj të parë këtu e t’i mësojë makeup artistet e reja apo të apasionuarat pas makeup-it gjithë truket e shkëlqimit të J.Lo-së.

  Estela Ujka
  Estela Ujka
  Estela Ujka
  Estela Ujka
  Estela Ujka

  Teknika e saj me shumë shtresa, por shumë të holla do t’ju mahnisë edhe juve. Një vëmendje të madhe Vjosa i kushton higjenës së produkteve kozmetike dhe rëndësisë së veçantë të mirëmbajtjes së tyre duke i pastruar pas çdo përdorimi. Mendoj se dhe ju do dashuroheni me performancën e saj. Here comes Vjosa.

  *Prodhim autentik i post.tirana në bashkëpunim me blogeren Estela Ujka & Aldi Karaj

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post