• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Beauty talks me Estelën Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Në ç’sallon ka ndaluar Estela këtë javë?


  Kësaj radhe në Beauty Talk Estela ka vizituar Tiinstitute dhe ka takuar eksperten e imazhit Klodi Mengri. Të dyja na propozuan dy looks një për gjatë ditës e të njëjtin të transformuar për në darkë. Me shumë pak produkte dhe duke i qëndruar besnike stilit të saj natyral e të ftohtë por me karakter ja ku vjen propozimi i kësaj jave. Zbuloni sekretet e tyre.

  Produktet që përdorën:

  Pat Mcgrath palette

  Pat Mcgrath lipstick

  Lancome mascara

  Benefit Brows kit

  Monacelli cleansing cream

  *Prodhim autentik i post.tirana në bashkëpunim me blogeren Estela Ujka & Aldi Karaj

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post