• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 19 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Rajoni Të gjitha

  Video/ Me pak vështirësi, kryeministri maqedonas jep mesazhin e fortë në Shqip!


  Kryeministri maqedonas, i përfolur edhe nga mediat ndërkombëtare njeriu që mund të çojë vendin drejt integrimit Europian me marrëveshjen historike me Greqinë për emrin e ri të vendit “Maqedonia e Veriut”, shfaqet në këtë video ku bën thirrje për mbështetje ndaj kandidatit për president Stevo Pendarovski.

  Në mitingun e mbajtur në Tetovë, kryeministri dëgjohet duke thënë “Stranger in the Night” dhe më pas thërret në shqip: Përpara! Ndonëse me pak vështirësi kryeministri Maqedonas u kuptua nga gjithë shqiptarët. Më poshtë keni videon./ Tiranapost.al. E.B

  Стрејнџрс ин д најт!

  Заев запеа и прозборе Албански, ново урнебесно видео од кампањата на Стево

  Publiée par infomax.mk sur Mercredi 10 avril 2019