• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Video/ Lu dhe Meta e djegin me ‘Baftjarin’, ç’ndodhi mbrëmë pas protestës


  Ditën e djeshme fill pas përfundimit të protestës, Presidenti Meta organizoi ‘Mëngjesin e lutjeve’ duke ftuar kreun e PD-së Lulzim Basha, Fatmir Mediun, ambasadorin Lu dhe emra të tjerë të njohur të botës së biznesit dhe të medies.

  Pas bisedave kokë më kokë, në lokalin ku organizohej ‘Mëngjeis i lutjeve” pak muzikë i bëri të pranishmit të harronin akuzat e bëra ndaj njëri-tjetrit dhe të kërcenin së bashku, siç ishte rasti i Presidentit Meta dhe ambasadorit Lu me këngën e Baftjarit, apo rasiti i Fatmir Mediut me ‘Picirikën’. /A.C/Tiranapost.al

   Video e marrë nga “Fax Web”

   

  Video e dytë e marrë nga Newsbomb.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post