• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Të gjitha Tech

  Video/ Ky është telefoni që ju duhet! Mban një javë bateri, por vjen bashkë me nofkën “tullë”


  Bateria e telefonit është një shqetësim për shumë njerëz sot në kohën e teknologjisë. E gjithë puna dhe aktiviteti ynë është i lidhur me smartfonët, duam apo nuk duam ne.

  Por nëse jeni të bezdisur nga telefonat, pasi bateria nuk ua mbyll ditën, ka një zgjidhje.

  Energizer’s Power Max sjell telefonin që mban një javë bateri, por duhet të dini se vjen bashkë me nofkën “tullë” për shkak të madhësisë së tij./Tiranapost/A.C