• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha Tv/Media

  Video/ Grida Duma provokon sërish, me vetëdije apo jo s’e dimë! Ja çfarë i tha drejtuesit të emisionit të mëngjesit në INTV


  Grida Duma ishte në një lidhje me Skype mëngjesin e sotëm me Flavio Qarrin në InTv dhe teksa flasin për lojërat e fatit, prezantuesi e pyet: “Është ende herët sepse Kuvendi nuk është mbledhur ende, ju do jeni jashtë tij edhe sot. Por nëse tek ligji që do të kalojë sot në votim dhe do të miratohet me shumë gjasa, parashikohet edhe mbyllja e çdo lloj basti online. A nuk i bie që po ju bie kauza?”

  Përgjigjia e deputetes Grida Duma ishte: Unë e di që ju jeni një nga moderatorët me sens më të madh humori, por çështja është që, jam e bindur se unë s’do ta them deri në fund, por ju jeni duke thënë logjikën “Sikur të kishte halla…” Nuk është kështu, nuk ka për të ndodhur kjo”.

  Shprehja popullore vazhdon kështu: “Sikur të kishte halla k.qe do t’i thoshim dajë“./ Copyright Tiranapost.al

  KafeIN/ Tema: "Aktualiteti Politik", në lidhje direkte nga Selia e PD-së, Grida Duma, deputete e PD-së

  Publiée par INtv Albania sur Jeudi 25 octobre 2018

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690