• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Beauty talks me Estelën Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Estela Beauty Talk: Ndër të rrallat herë kur një burrë e di shumë mirë se çfarë do një grua


  Dhe jo vetëm e di, por edhe i jep pikërisht atë që do. Burrat s’kanë faj që hutohen sepse Ok, gratë e kanë listën paksa të gjatë, ama në ka një gjë që qëndron në krye të listës është të jenë të bukura e sidomos përjetësisht të reja e pa rrudha. Pikërisht këtë e di shumë mirë Olivier de la Tournelle, menaxher eksportesh i Alec Group, që ka biseduar me Estela Ujkën dhe ka shpjeguar se përse Lierac është zgjedhja më e mirë që mund të bëjë një grua dhe sidomos përse produktet franceze Lierac shiten vetëm në farmaci.

  A nuk është shumë qejf kur një burrë flet me kaq siguri për atë që do një grua? Dhe ç’është më e bukura, ka qëlluar në shenjë, në pikën më të dobët të grave.

  *Prodhim autentik i post.tirana në bashkëpunim me blogeren Estela Ujka & Aldi Karaj

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post