• Shqip
 • English
 • E enjte, 14 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Beauty talks me Estelën Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Estela Beauty Talk: Ky është burri që të transformon në divë


  Këtë javë do flasim për truket e Haute Couture makeup me drejtorin artistik të La Truccheria z. Gabriele Brunelli. Ai do realizojë me Estelën një makeup dive me të gjitha produktet e Makeup Forever. Diferencat që bën truku i sfilatave me atë të përditshmërisë apo aq më tepër me truket që shikojmë në sociale, të gjitha këto do i zbulojmë në episodin e sotëm të Beauty Talk.

  *Prodhim autentik i post.tirana në bashkëpunim me blogeren Estela Ujka & Aldi Karaj

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post