• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Elvana po xhiron klipin e radhës dhe s’e kishim parë kurrë kaq të zhveshur


  Quhet “fustani i zhveshur” dhe arsyeja është e qartë: nuk të mbulon thuajse asgjë! Ndërsa prej ’90-s, disa nga personazhet e njohur nëpër botë guxuan duke treguar asetet, të shikonim me këtë veshje Elvana Gjatën për ne është diçka e rrallë.

  Pavarësisht se na është mësuar syri te Kim Kardashian apo Jennifer Lopez, te Elvana jonë, jo.

  Por kishte ardhur koha! Këngëtarja po përgatitet për kripin e radhës dhe do ta shikoni me këtë veshje (video të marra nga Valdrinsahitiofficial). Duket sikur nuk ka asgjë të veshur poshtë, ndoshta është një iluzion, ndoshta është e vërtetë.

  Fustani i saj ka vetëm rripa me gurë që shkëlqejnë, duke treguar anën provokuese dhe sensuale të këngëtares.

  Kë ju kujton ky fustan?

  Ne të “tiranapost.al” na kujtoi një nga pionieret e “fustanit të zhveshur”, Rose McGowen, e cila guxoi në vitin 1998 dhe u shfaq kështu:

  McGowen sqaroi kohë më pas se kishte një arsye pse zgjodhi atë fustan, sepse për të ishte si një deklaratë pasi nuk kishte Twitter apo Instagram, ishte si një mënyrë për të folur për veten.

  Në 2014-n Amber Rose u shfaq me një fustan të ngjashëm në “Video Music Awards”, në kujtim të fustanit ikonë të Rose McGowen.

  Ndoshta edhe në rastin e Elvanës, dizajnuesi Valdrin Sahiti është frymëzuar prej saj./ Tiranapost.al J.C.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]