• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kryesore Sport Të gjitha

  Video/ Dy golat e pjesës së parë. I pari nga Bayern dhe i dyti nga Real


  Goli i parë është shënuar nga Bayern në minutën e tretë, më pas në minute e 12 ka barazuar Reali. Shihni videot më poshtë të golit të parë dhe të barazimit.

   

  Goli i Parë

  Goli i barazimit:

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post