• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • My Tirana Të gjitha

  Seriali më i famshëm i momentit Casa de papel dhe njëra nga aktoret do të quhet Tirana!!!


  Në një intervistë me kastin e aktorëve të serialit me famë botërore që ka lancuar edhe sezonin e tretë, La Casa de Papel, aktorja Nairobi ka thënë se dëshiron të quhet Tirana, me emrin e kryeqytetit të Shqipërisë.

  Si do të donit të quheshit ndryshe? Ishte pyetja e shkruar për kastin e aktorëve dhe Nairobi, që luhet nga Alba Flores u përgjigj: Do doja të kisha emrin e kryeqytetit shqiptar Tirana. Sepse Tirana është shumë cool, po shumë cool!

  Seriali La Casa de Papel është një ndër më të ndjekurit në Netflit, ku personazhet kanë emra të kryeqyteteve të ndryshme e të njohur në botë. Nuk i dihet, ndoshta në serialet e ardhshme Alba Flores ( e cila ka emrin Nairobi, kryeqyteti i Kenias në Afrikë) mund të identifikohet në rol si Tirana.

  Shihni videon (minuta 4)./ Tiranapost.al. E.B

  Tokyo e “La Casa de Papel” i dërgon videomesazh Fedez-it të Chiarës dhe të gjithë do donim të ishim në vendin e tij

  Grupi u mblodh sërish: Sezoni i tretë i “Casa de Papel” është gati dhe ka një surprizë për të gjithë

  La Casa de Papel/ Traileri i sezonit të tretë zbulon se ditë të vështira do vijnë

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690