• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Kryesore My Tirana Të gjitha

  VIDEO/ Çfarë s’u pa gjatë Maratonës së Tiranës? Do t’ju pëlqejë shumë


  Një video shumë të lezetshme ka postuar kryebashkiaku, Erion Veliaj në Instagramin e tij. Punonjësit e Bashkisë nuk i paskan ardhur në ndihmë vetëm njerëzve, por edhe katërputroshëve.

  “Çfare s’u pa gjatë maratonës! Faleminderit kolegeve të @BashkiaTiranë, u kujdesën të ndihmonin si 2-këmbëshat ashtu dhe 4-putroshët në nevojë”, shkruan Veliaj në përshkrimin e videos.

  Një mace e bllokuar në kofanon e një prej mauneve të Task Forcës, që ishte në terren ditën e Maratonës për mbarëvajtjen e saj, është shpëtuar nga punonjësi i Bashkisë.

  Lumë komentesh kanë vërshuar në postim, duke falenderuar kryebashkiakun dhe punonjësit e Bashkisë.

  Komentet në instagramin e Veliajt.

  Shihni videon se do të kënaqeni./E.D/Copyright Tiranapost.al/ Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post