• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Video/ Brenda shtëpisë së saporinovuar të Jessica Alba-s në Beverly Hills


  Jessica Alba ka pozuar para shtëpisë së saj të saporinovuar bashkë me tre fëmijët. Vajzat luanin në oborr, kurse të voglin 16 muajsh e mbante në krah. Ylli i filmave tha për Architectural Digest se kjo është pikërisht shtëpia e ëndrrave të tyre.

  E meqë është një ëndërr e realizuar, e hapi derën e shtëpisë jo vetëm për aparatin fotografik, por edhe për kamerat.

  “Ne donim një shtëpi nga ku të shikonim fëmijët tanë duke luajtur”, tha Jessica dhe ia arriti qëllimit.
  U deshën 18 muaj për ta bërë siç ata e donin.

  Views: After the home was purchased the A-lister hired a mother-son design team, Kathleen and Tommy Clements, that had been used by famous friend Ellen DeGeneres
  Foto nga Architectural Digest
  Quite the undertaking: The pair helped Jessica and Cash bring to life their vision of a French-inspired, family-friendly home which was an 18-month, complete tear-down process
  Foto nga Architectural Digest

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]