• Shqip
 • English
 • E shtunë, 7 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Video/ Banori pas Ramës: Ma kanë marrë gruan pa më pyet, ma kanë çuar në hotel në Golem


  Raste të trishta plot dhimbje, ata që janë në hall dhe të tjerë që presin deri sa të fusin kokën në shtëpi e të marrë fund situata e trishtë pas tërmetit.

  Por një situatë e ndodhur si kjo ka shkaktuar të qeshura. Kryeministri Rama që prej ditësh ndodhet në terren dhe po sigurohet që banorët e prekur të akomodohen në hotele, dhe aty të qëndrojnë deri sa tu ndërtohet shtëpia, po ndiqej sot nga një burrë i cili mes turmës e thërret, dhe kryeminsitri nga larg i thotë të afrohet.

  Lexoni bisedën:

  Çfarë ke mo vlla çfarë ke? He lereni të vijë, hë…

  -Më kanë marrë gruan ma kanë çuar në Golem

  Si të kanë marrë gruan?

  Ma kanë marrë pa pyet, ma kanë çuar në Golem

  Si ta kanë çuar në Golem?

  -Ma kanë marrë gruan e ma kanë çuar në Golem pa m’pyet mua

  Të kanë marë gruan pa tpyet ty? Po gruaja paska më shumë mend që ka shkuar në hotel, merre autobusin shko tek gruaja. O zot o zot… ma kanë marrë gruan pa më pyet gruaja ka shku vet është çmend me këtë ka thënë o hajde o shkoj vetë… hajde storie…

  Ishte një banor i Durrësit, gruaja e të cilit ka shkuar të akomodohet në hotel në Golem, pasi banesa i është dëmtuar nga tërmeti. Videoja më poshtë./ Tiranapost.al.

   

   

   

   

   

   

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post