• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 16 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Video/ Arrestohet i riu që tentoi të kalonte 97 kg marijuanë nga Shkodra drejt Malit të Zi


  Arrestohet pas tre muajsh një i ri që tentoi të trafikonte 97 kg marijuanë nëpërmjet Liqenit të Shkodrës.

  Lënda narkotike u zbulua nga policia malazeze në prill të 2018-s në bregun e liqenit të Shkodrës, ndërsa 21-vjeçari me inicialet E. H. ishte shpallur në kërkim. Ai tentoi që ta kalonte lëndën narkotike nga Shqipëria drejt Malit të Zi, nëpërmjet liqenit.

  Policia publikon një video nga momenti i arrestimit të të riut.

  Mbi të rëndon akuza për veprën penale “Arrest në burg”, i dyshuar për veprat penale “Trafikimi i narkotikëve” kryer në bashkëpunim dhe “Dhuna në familje”./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]