• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha TIP top

  Vezët e Pashkëve këtë vit mund t’i pikturoni si fruta


  Për pak do të festojmë Pashkët dhe vezët e kuqe janë simboli i kësaj feste. Megjithatë, shpesh amvisat luajnë me fantazinë dhe krijojë dizenjo të ndryshme tek ato. Një video e publikuar tek “People”, propozon disa mënyra kreative, për t’i dizenjuar ato si fruta ose perime.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post